Budeme radi ak nám zanecháte hodnotenie na nasledujúcom odkaze:
https://g.page/r/CcY8IevwryYFEB0/review

VYNIKAJÚCE
64 recenzií na
Liana Lendóciová
Liana Lendóciová
15. Február, 2024.
Najlepšia autoškola a úžasní pani inštruktori 😊
Тамара Бубняк
Тамара Бубняк
22. Január, 2024.
Maximálna spokojnosť. Dobrá lokalita(hneď pri stanici), primerane ceny, super vysvetlena teória a vynikajúci prístup pri praktických jazdách. Učila som sa od nuly, naučili ma všetko a bolo vidieť, že záleží im na tom aby som to pochopila, skusky prežívali spolu so mnou a na podporu nezabúdali. Odporúčam, najlepšia Autoškola.
Veronika Blahakova
Veronika Blahakova
12. Január, 2024.
Najlepšia autoškola. Úžasní inštruktori, skvelo vysvetlená teória. Na jazdách všetko vysvetlia tip-top. Všetci sú tam skvelí. Odporúčam! 1000/10 samozrejme !
Emma Nováková
Emma Nováková
12. Január, 2024.
Andrej Hlobik
Andrej Hlobik
19. December, 2023.
Juraj Jurendo
Juraj Jurendo
21. Október, 2023.
Veľmi dobrá autoškola. Ochotný, trpezlivý a profesionálny prístup inštruktorov. Vrelo odporúčam.
Viki Michalcová
Viki Michalcová
19. Október, 2023.
Za mňa jedna z najlepších autoškôl v Topoľčanoch, inštruktori su milí, príjemní, veľmi dobre sa s nimi komunikuje, uvoľnená atmosféra a hlavne vás naučia všetko čo potrebujete na to aby ste sa stali dobrým vodičom 🫡
Kristína Kramárová
Kristína Kramárová
18. Október, 2023.
Nina Paulenova
Nina Paulenova
18. Október, 2023.
Veľmi dobrá autoškola, naučí vás správne a bezpečne jazdiť. Inštruktori sú veľmi trpezlivý a ľudský.
Emma Marková
Emma Marková
2. Október, 2023.
Odporúčam, super autoškola aj inštruktor p. Repka 👍

 

Vyberáme z Vašich e-mailov:

Jarino:
Mám veľmi dobrú skúsenosť s touto autoškolou. Celkovo prístup inštruktorov, boli milí, ústretoví, radi pomohli-poradili. Tiež prístup na hodinách teórie kde sme sa okrem potrebných info dozvedeli aj info zo skúseností a niekedy to bolo aj celkom úsmevné a zábavné 🙂 Určite sa autoškoly netreba báť, inštruktori po Vás kričať nebudú , trpezlivosti majú na rozdávanie a hlavne sa pýtajte na všetko čo Vás napadne 🙂 Ďakujem za excelentný prístup o čom svedčí aj vodičák na 1. pokus 🙂

Mária:
Ahojte!

Dnes by som sa chcela podeliť o tento článok, o niečom, čo…

Približne pred 3 mesiacmi moje kroky pravidelne viedli do jednej veľkej budovy v mestečku Topoľčany. Budova sa nachádza na jednej z mnohých križovatiek, kde v tejto budove sídli aj moja autoškola. Autoškola FOR YOU.
Začalo to dlhým rozmýšľaním, či ísť alebo neísť si zaniesť žiadosť do kurzu, aby sa začala moja príprava na udelenie vodičského oprávnenia. Po niekoľkých dňoch som si povedala, že dobre skúsim to. Napísala som autoškole, že mám záujem o kurz. Dohodla som sa s inštruktorom a hneď na druhý deň som im zaniesla moju žiadosť a vtedy ťažký boj začal…
Začala som tam tráviť čas 2-krát do týždňa. Boli to teórie, ktoré som trávila spolu s ďaľšími ľuďmi, ktorých som nepoznala, no teraz už sú mi kamarátmi. A čo sme sa tam učili? Veľmi veľa vecí, niektoré boli také, čo sme už poznali, ale niektoré také, ktoré sme nepoznali vôbec, ale spoznali sme ich. Rada by som sa o to podelila, ale úplne najkrajšie a najlepšie to bude tak, keď to skúsiš sám. Keď to spoznáš sám a uvidíš, čo sme prežili a aké sme mali zážitky.
Už počas výučby teórie, sme šli na trenažér. Jasné, že každý už individuálne. Tam sme mali úplne prvé oboznámenie s vozidlom a základy, aby sme sa lepšie orientovali vo vozidle s inštruktorom. Prvé pokusy ako ísť po ceste, ako ísť pomedzi kužele a mnoho ďaľších zaujímavých a užitočných cvičení.
A potom to celé začalo. Napísať si, ktorého inštruktora by sme chceli, dohodnúť sa s ním na jazde a potom ísť s ním na cvičisko a neskôr na cestu.
Cvičisko bolo super, i keď ísť s autom pomedzi kužele a nezhodiť žiadny a trafiť sa presne na dané miesto, nebolo práve najľahšie, ale nemôžem ani napísať, že to nebolo nevyriešiteľné. Spolu s inštruktorom sa to zvládlo. Ale samozrejme ešte predtým bolo oboznámenie s vozidlom, čo všetko treba vedieť o aute.
Ďaľšia jazda bola už na cestách – obchodná zóna, križovatky, parkovanie a mnoho ďaľších vecí… Ale nebolo to stále na jednej úrovni, úroveň sa sťažovala. Veď tak to musí byť, inak by to nemalo zmysel a bola by to zbytočná strata času. Ale na každej jazde, sme boli aj na cvičisku a stále sme to prechádzali, aby sa to vedelo, nezabudlo sa to.
Keď som skončila poslednú jazdu v autoškole, už som len čakala na pánov policajtov, kedy mi dajú termín a môžem sa pochváliť tým, čo ma inštruktori v autoškole naučili. Vtedy začína obdobie, nazývané samovýučba, samopríprava alebo ako sa dá inak ešte nazvať.
Takto som čakala nejaký čas, učila som sa všetko, čo som potrebovala vedieť a hlavne nezabudnúť to, aby som to na skúške vedela. Po nejakom tom čase, nejakej prestávke, prišla na rad aj kondičná jazda, keďže som chcela ešte pred skúškou sedieť v aute a oprášiť si jazdu v premávke…
Medzi vodičov sa ešte neradím, ale dôverujem a verím autoškole, ktorú som si vybrala, že to spolu s nimi zvládnem.

Ďakujem všetkým inštruktorom, ktorí to so mnou prežili a zvládli a odporúčam túto autoškolu (autoškola for you, Topoľčany) všetkým budúcim vodičom, pretože toto je autoškola, na ktorú mám len pozitívne hodnotenie. Negatívne hodnotenie nepíšem preto, žeby som nechcela napísať to, čo sa mi nepáčilo, ale v mojom srdci nič nie je, s čím by som bola nespokojná.

…zmenilo môj život, a naučila som bojovať nielen v škole na hodinách slovenčiny, angličtiny či matematiky, ale aj v cestnej premávke.

„Keď dokážeš o tom snívať, dokážeš to aj uskutočniť.“

Oficiálny blog, kde som uverejnila tento článok.. 🙂
http://erzaehlungenn.blogspot.sk/2017/11/autoskola-topolcany.html

Denisa:
Výborný prístup pánov inštruktorov a pani inštruktorky. Asi najlepší výber autoškoly v meste . Určite odporúčam.

Katarína:
Som rada že som si vybrala práve túto autoškolu🙂 Určite najlepšia v celom okolí a každému kto rozmýšľa nad výberom, jednoznačne odporúčam práve For You. Veľmi milí a ustretoví inštruktori, ktorí vždy radi pomohli a poradili. Veľká spokojnosť s prístupom a prípravou byť dobrým šoférom. Výborná lokalita, vybavenie učební teórie, trenažéru, nové autá🙂 NAJLEPŠIA AUTOŠKOLA👌😉

Michaela:
Veľká spokojnosť s touto autoškolou. Skvelý prístup inštruktorov, milí, nemali problém s každou otázkou na ktorú som sa spýtala. Jazdy prebiehali bez problémov aj keď boli občas chyby, pán inštruktor to vzal v kľude. Odporúčam všetkými desiatimi. ❤️👍

Daša:
Absolútne nebanujem, že som si vybralq práve túto autoškolu. Bola som nadmieru spokojná.
Mozem len a len odporučiť vsetkymi desiatimi.

Jana:
V prípade, že sa rozhodujete medzi viacerými autoškolami v okolí, Autoškola For You patrí jednoznačne medzi najlepšie. Nielen vybavením, ktoré je na vysokej úrovni, ale aj ochotou, trpezlivosťou a ľudským prístupom inštruktorov ku každému žiakovi. Akékoľvek obavy, že Vám niečo nepôjde môžete hodiť za hlavu.
Pre všetkých, ktorí ešte váhajú, alebo zbierajú odvahu tak ako ja a chcú sa stať dobrými vodičmi, je táto autoškola správna voľba. Ste najlepší z najlepších, som rada, že som si vybrala práve Vašu autoškolu.

Tomáš:
S autoškolou ForYou som bol úplne spokojný. Milý prístup všetkých pánov inštruktorov, ktorí mi vždy všetko ochotne vysvetlili, či už sa jednalo o teóriu alebo o vedenie motorového vozidla. Keby som si mal vybrať autoškolu ešte raz, určite by som navštívil ForYou. A tí, ktorí ešte stále váhate nad výberom, tak túto autoškolu môžem len doporučiť.👍😉

Rudolf:
Pre vsetkych co sa stale nedokazu rozhodnut..pripadne sa boja..alebo sa nevedia odhodlat, ..velmi odporucam ..skvely pristup a odbornost..ludsky pristup a naozaj clovek , ktory ma zaujem a nehlada vyhovorky bude spokojny..vodicak na 1.pokus aj napriek tomu, ze v aute som sedel prvy krat az v najlepsej autoskole For You v Topolcanoch..Ospravedlnujem sa za diakritiku – Dakujem a odporucam !!! 🙂

Janka:
Trpezlivosť ,ochota ,ľudský prístup , profesionalita všetkých troch inštruktorov. Môžem len odporučiť !

Michaela:
Autoškolu For You naozaj môžem len odporúčiť. Pán inštruktor Kovalíček super naučí, vysvetlí a dodá Vám istotu na cestách. Slušnosť na jazdách bola samozrejmosťou a žiadne urážanie, ponižovanie alebo neslušné poznámky v tejto autoškole nezažijete 🙂

Peter:
Odporúčam každému kto si práve vyberá autoškolu👍

Vanesa:
Ak sa rozhodujete nad výberom autoškoly tak lepšiu autoškolu ako For You určite nenájdete. Môžem iba odporúčať.

Sarah:
ak máte problém s výberom autoškoly, či už finančne alebo sa prosto neviete rozhodúť ktorá je tá najspolahlivejšia, tak vám ruším že Autoškola For You je tá najlepšia — veľmi milí páni inštruktori, skvelé autá na jazdu a aj trenažér pre začiatok. odporúčam naozaj všetkými desiatimi 🙂 veľakrát keď som niečomu nerozumela alebo sa potrebovala uistiť, s ochotou mi všetko vysvetlili. skvelé bolo i to že na termínoch jázd sme sa vedeli vždy dohodnúť. takže ak ešte stále váhate, už naozaj nemáte na to dôvod, pretože lepšiu autoškolu nenájdete.

 

ĎAKUJEME!

Sme tu pre Vás,sme For You