Autoškola For You
je profesionálna autoškola, ktorá ponúka vysokú kvalitu poskytovaných služieb.

  • Autoškola For You s.r.o. Vám ponúka možnosť získať vodičské oprávnenie v príjemnom prostredí a ponúka vysokú kvalitu poskytovaných služieb.
  • Zaručujeme Vám skutočne kvalitný výcvik. Je to investícia na celý život a preto vašu prípravu nepodceňujeme.
  • Okrem výučby a výcviku žiadateľov o získanie vodičského oprávnenia sk. B zabezpečujeme aj poradenskú službu nielen vodičom, ktorí absolvovali kurz v našej autoškole, ale aj ostatným motoristom, dopravnú výchovu, školenie a doškoľovanie vodičov. Príprava a doučovanie žiakov a vodičov prebieha formou skupinového, alebo individuálneho doučovania. Teoretická príprava, náuka o konštrukcii a údržbe vozidla a výcvik na trenážeri prebieha v našich učebniach autoškoly, ktorá sa nachádza na ul. Bernolákova č. 1165/36 v Topoľčanoch (viď KONTAKT), čo Vám zaručuje pohodlnú dostupnosť k našim službám.
  • Našim cieľom nie je kvantitatívny výcvik, ale kvalitná príprava žiakov na čoraz viac sa zhusťujúcu premávku a kladenie vyšších nárokov na vodičov z hľadiska ovládania vozidiel.
  • Snahou autoškoly For You je poskytnúť účastníkom kurzu na získanie vodičského oprávnenia skupiny B výcvik v tej najvyššej kvalite tak, aby bol náš absolvent teoreticky aj prakticky dokonale pripravený s istotou a bezpečne viesť motorové vozidlá v cestnej premávke. Snažíme sa preto skoordinovať optimálne teóriu s praxou a k tomu však pri výcviku potrebujeme najmä Vás, Váš osobný čas a aj Váš aktívny prístup.
  • K dosiahnutiu cieľov sú v Autoškole For You k dispozícií sympatickí, pohodoví , ústretoví a trpezliví inštruktori s individuálnym prístupom podľa schopností a požiadaviek uchádzačov ako aj nová technická základňa.
  • Tešíme sa, že nás, prostredníctvom webových stránok, emailov, telefonicky alebo osobne navštívite a práve Autoškolu For You si vyberiete pre získanie dostatočných vedomostí a zručností na vedenie motorových vozidiel. Pevne veríme, že budete spokojní s našou výučbou a celkovým prístupom.
log

Marian KOVALÍČEK

     Sme tu pre vás, sme For You                                                                                                           

TOP

Facebook